top of page

Projekt "Odkryj uroki Odry z Lubuskim WOPR"

Uczestnicy projektu wzięli udział w rejsach na trasie: Słubice-Urad-Słubice oraz Słubice-Kostrzyn nad Odrą-Słubice i z bliska mieli okazję zobaczyć, jak wiele piękna kryje w sobie nasza rzeka i jej okolice.

Podczas dwóch zorganizowanych rejsów na trasie: Słubice-Urad-Słubice oraz Słubice-Kostrzyn nad Odrą-Słubice, uczestnicy projektu "Odkryj uroki Odry z Lubuskim WOPR" mieli okazję nie tylko podziwiać krajobrazy, ale też zgłębiać wiedzę o historii i przyrodzie regionu. Zwiedziliśmy miejsca takie jak wieża widokowa w Uradzie, Twierdza Kostrzyn, marina Winterhafen we Frankfurcie nad Odrą oraz Przystań Delfin w Kostrzynie nad Odrą, gdzie każdy kamień ma swoją opowieść.


Oprócz elementów edukacyjnych i turystycznych, kluczowym aspektem była nauka bezpieczeństwa nad wodą. Praktyczne wskazówki od naszych ratowników i instruktorów pomogły uczestnikom zrozumieć, jak ważne jest odpowiedzialne zachowanie na wodzie.


Podczas każdego z rejsów nie zabrakło spotkań przy grillu i ognisku, które sprzyjały integracji społeczności, dzieleniu się doświadczeniami i rozmowach o przyszłych wyprawach.


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w projekcie!


"Odkryj Uroki Odry z Lubuskim WOPR" - Projekt współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego


Zapraszamy do galerii zdjęć z naszych rejsów oraz relacji na Facebook WOPR Województwa Lubuskiego ->9 wyświetleń

Comments


bottom of page