top of page
WOPR Województwa Lubuskiego

JAK POMÓC 
 

Sprawdź jak możesz pomóc naszej organizacji. Każda pomoc jest dla nas nieoceniona i sprawia, że zmieniamy nasz świat na lepsze.

PROJEKTY 
CSR
.

W ideę zmieniania świata na lepszy i bezpieczniejszy WOPR Województwa Lubuskiego można włączyć się w ramach społecznej odpowiedzialności Twojego biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR). CSR to strategia zarządzania, która uwzględnia interesy społeczne, aspekty środowiskowe i międzyludzkie relacje. Ponieważ, aby coś zmienić w swoim otoczeniu, trzeba działać. I to działać odpowiedzialnie. Dzięki temu można efektywnie zmieniać rzeczywistość i mieć wpływ na życie ludzi, którzy potrzebują pomocy.

Wspólnie z nami mogą Państwo realizować działania zgodne z duchem społecznej odpowiedzialności biznesu poprzez:

Pomóż nam oszczędzać

Przekazywanie nam produktów i usługi lub dzielenie się swoją wiedzą, dzięki czemu pomożecie nam przeznaczyć więcej pieniędzy na szkolenia ratowników.

Payroll – zaangażuj swoich pracowników

Payroll to sposób na bezpośrednie zaangażowanie firmy i pracowników w działania na rzecz WOPR Województwa Lubuskiego. Istotą programu jest systematyczność, która pozwala nam nieść długofalową pomoc. Ważna jest każda złotówka!

Partnerstwo

Zostanie partnerem naszych projektów, ponieważ sponsorując jeden z nich, wspieracie nas w niesieniu pomocy nad obszarami wodnymi i budowaniu społecznej świadomości.

Wolontariat biznesowy

Wolontariat biznesowy, gdzie  możecie bezpośrednio zaangażować się w działania organizacji pozarządowej.

Stwórz z nami nowy projekt

Wymyślmy wspólnie innowacyjną, społeczną akcję, która połączy pracowników, firmę i naszą organizacje. Tematem naszej współpracy może być organizacja realnej pomocy dla potrzebujących lub kształtowanie społecznej świadomości i edukacja. To od nas zależy jak będzie wyglądała nasza współpraca.

OSOBA 
PRYWATNA
.

Wpłać darowiznę

Przekazując dowolną kwotę na rzecz WOPR Województwa Lubuskiego, pomagasz naszym ratownikom i wolontariuszom ratować ludzie życie.

Podaruj 1,5%

Przekazując nam 1,5% podatku, pomagasz troszczyć się o dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Wspierasz też wszystkie nasze projekty oraz działania.

Wspieraj nas regularnie

Wpłacając co miesiąc nawet niewielką kwotę pomagasz nam nieść długofalową pomoc.

Zostań wolontariuszem

Dołącz do naszych wolontariuszy i razem zmieniajmy świat na lepszy i bezpieczniejszy!

FIRMA CSR
Osoba prywatna
bottom of page