top of page

niedz., 05 lis

|

Słubice, Port Rzeczny

Odkryj uroki Odry z Lubuskim WOPR!

“Odkryj Uroki Odry z Lubuskim WOPR"! To wspaniała okazja, aby odkryć piękno i sekrety naszej ukochanej rzeki Odry. Trasa: Słubice-Kostrzyn nad Odrą-Słubice

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Odkryj uroki Odry z Lubuskim WOPR!
Odkryj uroki Odry z Lubuskim WOPR!

Czas i lokalizacja

05 lis 2023, 09:00

Słubice, Port Rzeczny, Słubice, Polska

O wydarzeniu

Projekt ma na celu zwiększenie świadomości członków i sympatyków WOPR Województwa Lubuskiego na temat naturalnych i kulturowych bogactw regionu związanego z rzeką Odrą. Rzeka Odra to nie tylko niesamowity ekosystem, ale także źródło wielu fascynujących historii i legend.

Podczas rejsów uczestnicy będą mieć okazję zdobywać praktyczne doświadczenie na wodach rzeki Odry. Nasze załogi będą odpowiednio przygotowane, aby odpowiadać na wszelkie pytania oraz dzielić się swoją wiedzą i pasją do ratownictwa wodnego.

To doskonała okazja, aby spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną oraz odkrywać niezwykłe miejsca naszego regionu. Czekają na Was zapierające dech w piersiach widoki, ciekawostki historyczne i wiele innych atrakcji!

Nie możemy się doczekać, aby razem z Wami odkrywać uroki Odry!

Do zobaczenia!

Rejs jest bezkosztowy dla uczestników. Projekt jest zadaniem publicznym realizowanym przez wolontariuszy przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego. Można uczestniczyć w rejsie nie będąc członkiem WOPR WL.

"Odkryj Uroki Odry z Lubuskim WOPR" - Projekt współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page