top of page

Oficjalne zakończenie projektu. "Zakup sprzętu ratowniczego i przeciwpowodziowego...


17.12.2022 w Słubicach odbyła się konferencja związana z oficjalnym zakończeniem projektu w ramach którego Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Lubuskiego otrzymało dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach osi priorytetowej 4. Środowisko i Kultura Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020 - projekt pt. „Zakup sprzętu ratowniczego i przeciwpowodziowego do zapobiegania skutkom nadzwyczajnych zagrożeń na terenie Województwa Lubuskiego”

Projekt ten był kamieniem milowym dla Lubuskiego WOPR nie tylko ze względu na nowo pozyskany profesjonalny sprzęt. Nasza organizacja sięgnęła po nowe źródła finansowania, z których dotychczas nie korzystała. Dzięki pomocy wielu osób stworzony został montaż finansowy opierając się na Funduszach Europejskich, dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze oraz wkładzie własnym WOPR WL.


Konferencję związaną z oficjalnym zakończeniem projektu uświetnili swoją obecnością: Pan Marcin Jabłoński - Zarząd Województwa Lubuskiego oraz Pan Mariusz Herbut - prezes zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.Podczas uroczystości przekazania sprzętu obecni byli również: członkowie Zarządu WOPR WL, prezesi jednostek terenowych oraz ratownicy i członkowie Lubuskiego WOPR.


Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tego projektu za Wasze poświęcenie i zaangażowanie.


Więcej o projekcie -> www.woprwl.org/projekty

23 wyświetlenia

Comentarios


bottom of page